EQ Horný Váh, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45640742
DIČ: 2023116513
IČ DPH: SK2023116513
Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 10. 8. 2010
Základné imanie: 28,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 10. 2014
Spisová značka: Sro/23390/R
Predmet podnikania (výber): maloobcbod - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi; veľkoobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Peter Mazanovský od 5. 1. 2017
    konateľ
  • Ing. Michal Galis od 30. 10. 2024
    konateľ
  • ZOBOR a. s. od 10. 6. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EQ Horný Váh, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 73 % na 122,7 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 695,5 tis. €.

695,5 tis. €
Tržby
122,7 tis. €
Strata
738,4 tis. €
Celkové výnosy
3,9 mil. €
Aktíva
299,9 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
91,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,0 tis., 2022 79,7 tis., 2023 49,7 tis., 2024 −71,0 tis., 2025 −122,7 tis.20215,0 tis.202279,7 tis.202349,7 tis.2024−71,0 tis.2025−122,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 693,4 tis., 2022 1,8 mil., 2023 956,2 tis., 2024 789,4 tis., 2025 695,5 tis.2021693,4 tis.20221,8 mil.2023956,2 tis.2024789,4 tis.2025695,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 695,5 tis. € -122,7 tis. €
2024 789,4 tis. € -71,0 tis. €
2023 956,2 tis. € 49,7 tis. €
2022 1,8 mil. € 79,7 tis. €
2021 693,4 tis. € 5,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Zásoby36 €
  • Dlhodobé pohľadávky124,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty24,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie28,0 tis. €
  • Kapitálové fondy400,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-8,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-122,7 tis. €
  • Rezervy4,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky953 €
  • Krátkodobé záväzky51,6 tis. €
  • Bankové úvery3,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie240 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EQ Horný Váh, s. r. o. v konkurze?

EQ Horný Váh, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EQ Horný Váh, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EQ Horný Váh, s. r. o. tržby 695,5 tis. €.

Je firma EQ Horný Váh, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EQ Horný Váh, s. r. o. vykázala stratu 122,7 tis. €.

Je EQ Horný Váh, s. r. o. platiteľom DPH?

EQ Horný Váh, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EQ Horný Váh, s. r. o. sídli?

EQ Horný Váh, s. r. o. má sídlo na adrese Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026