SPV ĽADOVO 9, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45629056
DIČ: 2023062679
IČ DPH: SK2023062679
Želovce 802, Želovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Želovce 802, Želovce Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 21. 4. 1993
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2010
Spisová značka: Sro/18521/S
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Petr Prokůpek od 9. 3. 2011
    konateľ
  • Austroland, a.s. od 23. 9. 2022
    spoločník
  • SOLER INVEST spol. s r.o. od 23. 9. 2022
    spoločník
  • SUR LIE, a.s. od 23. 9. 2022
    spoločník
  • Swantonfield s.r.o. od 23. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPV ĽADOVO 9, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 304,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 797,9 tis. €.

797,9 tis. €
Tržby
304,4 tis. €
Strata
828,3 tis. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
860,5 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
29,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 113,7 tis., 2022 80,0 tis., 2023 22,6 tis., 2024 −6,3 tis., 2025 −304,4 tis.2021113,7 tis.202280,0 tis.202322,6 tis.2024−6,3 tis.2025−304,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 867,2 tis., 2023 814,1 tis., 2024 769,2 tis., 2025 797,9 tis.20211,1 mil.2022867,2 tis.2023814,1 tis.2024769,2 tis.2025797,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 797,9 tis. € -304,4 tis. €
2024 769,2 tis. € -6,3 tis. €
2023 814,1 tis. € 22,6 tis. €
2022 867,2 tis. € 80,0 tis. €
2021 1,1 mil. € 113,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok750 €
  • Zásoby24,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,7 tis. €
  • Finančné účty290,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-304,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,7 tis. €
  • Bankové úvery1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPV ĽADOVO 9, s.r.o. v konkurze?

SPV ĽADOVO 9, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPV ĽADOVO 9, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPV ĽADOVO 9, s.r.o. tržby 797,9 tis. €.

Je firma SPV ĽADOVO 9, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPV ĽADOVO 9, s.r.o. vykázala stratu 304,4 tis. €.

Je SPV ĽADOVO 9, s.r.o. platiteľom DPH?

SPV ĽADOVO 9, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPV ĽADOVO 9, s.r.o. sídli?

SPV ĽADOVO 9, s.r.o. má sídlo na adrese Želovce 802, Želovce, 991 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026