SPV ĽADOVO 7, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45626839
DIČ: 2023062635
IČ DPH: SK2023062635
K Železnej studienke 27, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: K Železnej studienke 27, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 29. 6. 2010
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2010
Spisová značka: Sro/73436/B
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radek Machačka od 13. 5. 2011
    konateľ
  • MARINARIUS a.s. od 26. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPV ĽADOVO 7, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 124,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 622,0 tis. €.

622,0 tis. €
Tržby
124,3 tis. €
Zisk
622,0 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
370,9 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
60,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 269,9 tis., 2022 36,8 tis., 2023 −26,8 tis., 2024 105,4 tis., 2025 124,3 tis.2021269,9 tis.202236,8 tis.2023−26,8 tis.2024105,4 tis.2025124,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 945,7 tis., 2022 643,2 tis., 2023 600,1 tis., 2024 586,3 tis., 2025 622,0 tis.2021945,7 tis.2022643,2 tis.2023600,1 tis.2024586,3 tis.2025622,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 622,0 tis. € 124,3 tis. €
2024 586,3 tis. € 105,4 tis. €
2023 600,1 tis. € -26,8 tis. €
2022 643,2 tis. € 36,8 tis. €
2021 945,7 tis. € 269,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok734,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok750 €
  • Zásoby1,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,6 tis. €
  • Finančné účty391,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov241,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie124,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,6 tis. €
  • Bankové úvery740,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPV ĽADOVO 7, s.r.o. v konkurze?

SPV ĽADOVO 7, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPV ĽADOVO 7, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPV ĽADOVO 7, s.r.o. tržby 622,0 tis. €.

Je firma SPV ĽADOVO 7, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPV ĽADOVO 7, s.r.o. dosiahla zisk 124,3 tis. €.

Je SPV ĽADOVO 7, s.r.o. platiteľom DPH?

SPV ĽADOVO 7, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPV ĽADOVO 7, s.r.o. sídli?

SPV ĽADOVO 7, s.r.o. má sídlo na adrese K Železnej studienke 27, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026