SWAN SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45615811
DIČ: 2023057949
IČ DPH: SK2023057949
Veľký Harčáš 57, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľký Harčáš 57, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.11
Dátum vzniku: 11. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2011
Spisová značka: Sro/26869/N
Predmet podnikania (výber): Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hasan Vural od 15. 6. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SWAN SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 20,1 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 149,2 tis. €.

149,2 tis. €
Tržby
20,1 tis. €
Zisk
159,9 tis. €
Celkové výnosy
365,2 tis. €
Aktíva
325,6 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
30,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,3 tis., 2022 13,5 tis., 2023 17,7 tis., 2024 34,9 tis., 2025 20,1 tis.202116,3 tis.202213,5 tis.202317,7 tis.202434,9 tis.202520,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 200,8 tis., 2022 298,8 tis., 2023 384,4 tis., 2024 272,0 tis., 2025 149,2 tis.2021200,8 tis.2022298,8 tis.2023384,4 tis.2024272,0 tis.2025149,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 149,2 tis. € 20,1 tis. €
2024 272,0 tis. € 34,9 tis. €
2023 384,4 tis. € 17,7 tis. €
2022 298,8 tis. € 13,5 tis. €
2021 200,8 tis. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok70,6 tis. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,6 tis. €
  • Finančné účty278,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov300,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,1 tis. €
  • Rezervy540 €
  • Dlhodobé záväzky24,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SWAN SK s.r.o. v konkurze?

SWAN SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SWAN SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SWAN SK s.r.o. tržby 149,2 tis. €.

Je firma SWAN SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SWAN SK s.r.o. dosiahla zisk 20,1 tis. €.

Je SWAN SK s.r.o. platiteľom DPH?

SWAN SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SWAN SK s.r.o. sídli?

SWAN SK s.r.o. má sídlo na adrese Veľký Harčáš 57, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026