ASAP MONITOR s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45604592
DIČ: 2023057597
IČ DPH: SK2023057597
Sklabinská 16, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sklabinská 16, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 15. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2010
Spisová značka: Sro/65758/B
Predmet podnikania (výber): výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Šuplatová od 15. 6. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASAP MONITOR s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 46,3 tis. €.

46,3 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Strata
46,4 tis. €
Celkové výnosy
42,6 tis. €
Aktíva
31,6 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
55,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 951, 2022 −32,9 tis., 2023 −9,1 tis., 2024 2,7 tis., 2025 −1,0 tis.20219512022−32,9 tis.2023−9,1 tis.20242,7 tis.2025−1,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,9 tis., 2022 55,3 tis., 2023 77,6 tis., 2024 83,8 tis., 2025 46,3 tis.202196,9 tis.202255,3 tis.202377,6 tis.202483,8 tis.202546,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 99,0 tis., 2022 59,0 tis., 2023 81,9 tis., 2024 94,8 tis., 2025 46,4 tis.202199,0 tis.202259,0 tis.202381,9 tis.202494,8 tis.202546,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 960, 2025 34020210202202023020249602025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,3 tis. € -1,0 tis. €
2024 83,8 tis. € 2,7 tis. €
2023 77,6 tis. € -9,1 tis. €
2022 55,3 tis. € -32,9 tis. €
2021 96,9 tis. € 951 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky717 €
  • Finančné účty41,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky736 €
  • Krátkodobé záväzky10,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASAP MONITOR s. r. o. v konkurze?

ASAP MONITOR s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASAP MONITOR s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASAP MONITOR s. r. o. tržby 46,3 tis. €.

Je firma ASAP MONITOR s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASAP MONITOR s. r. o. vykázala stratu 1,0 tis. €.

Je ASAP MONITOR s. r. o. platiteľom DPH?

ASAP MONITOR s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASAP MONITOR s. r. o. sídli?

ASAP MONITOR s. r. o. má sídlo na adrese Sklabinská 16, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026