FV BREZNO 3 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45597421
DIČ: 2023047389
IČ DPH: SK2023047389
Pod Glavicou 7241/1, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Glavicou 7241/1, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 9. 6. 2010
Základné imanie: 78,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2010
Spisová značka: Sro/201987/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Kulhány od 6. 1. 2013
    konateľ
  • Martina Kulhányová od 17. 7. 2026
    konateľ
  • EcoPlan 11 s.r.o. od 19. 8. 2026
    spoločník
  • EcoPlan 14 s.r.o. od 19. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FV BREZNO 3 s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 93,0 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 347,6 tis. €.

347,6 tis. €
Tržby
93,0 tis. €
Zisk
347,7 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
243,5 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
78,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 683,1 tis., 2022 166,3 tis., 2023 −67,6 tis., 2024 −2,1 tis., 2025 93,0 tis.2021683,1 tis.2022166,3 tis.2023−67,6 tis.2024−2,1 tis.202593,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 398,8 tis., 2023 285,0 tis., 2024 436,8 tis., 2025 347,6 tis.20211,2 mil.2022398,8 tis.2023285,0 tis.2024436,8 tis.2025347,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 347,6 tis. € 93,0 tis. €
2024 436,8 tis. € -2,1 tis. €
2023 285,0 tis. € -67,6 tis. €
2022 398,8 tis. € 166,3 tis. €
2021 1,2 mil. € 683,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok719,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky110,5 tis. €
  • Finančné účty260,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie78,9 tis. €
  • Fondy zo zisku13,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky166,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky189,3 tis. €
  • Bankové úvery490,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FV BREZNO 3 s.r.o. v konkurze?

FV BREZNO 3 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FV BREZNO 3 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FV BREZNO 3 s.r.o. tržby 347,6 tis. €.

Je firma FV BREZNO 3 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FV BREZNO 3 s.r.o. dosiahla zisk 93,0 tis. €.

Je FV BREZNO 3 s.r.o. platiteľom DPH?

FV BREZNO 3 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FV BREZNO 3 s.r.o. sídli?

FV BREZNO 3 s.r.o. má sídlo na adrese Pod Glavicou 7241/1, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026