FVE HOROVCE I s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45594953
DIČ: 2023059159
IČ DPH: SK2023059159
Tajovského 7, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tajovského 7, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 29. 5. 2010
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2011
Spisová značka: Sro/25800/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Vysoký od 10. 2. 2011
    konateľspoločník
  • Jaroslav Kocák od 1. 8. 2012
    konateľspoločník
  • PhDr. Štefan Szöke od 10. 2. 2011
    konateľspoločník
  • Michail Vojevodin od 24. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FVE HOROVCE I s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 49,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 68,7 tis. €.

68,7 tis. €
Tržby
49,0 tis. €
Zisk
299,1 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
870,3 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
24,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 128,8 tis., 2022 19,7 tis., 2023 36,2 tis., 2024 61,3 tis., 2025 49,0 tis.2021128,8 tis.202219,7 tis.202336,2 tis.202461,3 tis.202549,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 108,0 tis., 2022 266,3 tis., 2023 97,9 tis., 2024 70,5 tis., 2025 68,7 tis.2021108,0 tis.2022266,3 tis.202397,9 tis.202470,5 tis.202568,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,7 tis. € 49,0 tis. €
2024 70,5 tis. € 61,3 tis. €
2023 97,9 tis. € 36,2 tis. €
2022 266,3 tis. € 19,7 tis. €
2021 108,0 tis. € 128,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok778,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky371,1 tis. €
  • Finančné účty237,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie769 €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov814,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,0 tis. €
  • Rezervy22,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,5 tis. €
  • Bankové úvery461,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FVE HOROVCE I s.r.o. v konkurze?

FVE HOROVCE I s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FVE HOROVCE I s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FVE HOROVCE I s.r.o. tržby 68,7 tis. €.

Je firma FVE HOROVCE I s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FVE HOROVCE I s.r.o. dosiahla zisk 49,0 tis. €.

Je FVE HOROVCE I s.r.o. platiteľom DPH?

FVE HOROVCE I s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FVE HOROVCE I s.r.o. sídli?

FVE HOROVCE I s.r.o. má sídlo na adrese Tajovského 7, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026