CK SAFFARI spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45588350
DIČ: 2023059016
IČ DPH: SK2023059016
Pri vinohradoch 9798/269B, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri vinohradoch 9798/269B, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 17. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 8. 2011
Spisová značka: Sro/65836/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie cestovnej kancelárie; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Katarína Kotrbancová od 17. 6. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CK SAFFARI spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 438 % na 9,1 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 301,8 tis. €.

301,8 tis. €
Tržby
9,1 tis. €
Zisk
353,3 tis. €
Celkové výnosy
72,8 tis. €
Aktíva
12,9 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
44,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 4,6 tis., 2023 15,8 tis., 2024 1,7 tis., 2025 9,1 tis.20216,8 tis.20224,6 tis.202315,8 tis.20241,7 tis.20259,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 294,4 tis., 2022 344,0 tis., 2023 417,2 tis., 2024 378,8 tis., 2025 301,8 tis.2021294,4 tis.2022344,0 tis.2023417,2 tis.2024378,8 tis.2025301,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 301,8 tis. € 9,1 tis. €
2024 378,8 tis. € 1,7 tis. €
2023 417,2 tis. € 15,8 tis. €
2022 344,0 tis. € 4,6 tis. €
2021 294,4 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,8 tis. €
  • Finančné účty27,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku143 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CK SAFFARI spol. s r. o. v konkurze?

CK SAFFARI spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CK SAFFARI spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CK SAFFARI spol. s r. o. tržby 301,8 tis. €.

Je firma CK SAFFARI spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CK SAFFARI spol. s r. o. dosiahla zisk 9,1 tis. €.

Je CK SAFFARI spol. s r. o. platiteľom DPH?

CK SAFFARI spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CK SAFFARI spol. s r. o. sídli?

CK SAFFARI spol. s r. o. má sídlo na adrese Pri vinohradoch 9798/269B, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026