4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45575428
DIČ: 2023041548
IČ DPH: SK2023041548
Zvolenská cesta 4293/61, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 4293/61, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 6. 2010
Spisová značka: Sro/18347/S
Predmet podnikania (výber): polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Balogh od 1. 3. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 7,3 tis. € a tržby jej narástli o 47 % na 280,3 tis. €.

280,3 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
213,6 tis. €
Aktíva
22,4 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,6 tis., 2021 2,4 tis., 2022 2,9 tis., 2023 −3,0 tis., 2024 7,3 tis.20201,6 tis.20212,4 tis.20222,9 tis.2023−3,0 tis.20247,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 151,8 tis., 2021 200,4 tis., 2022 197,3 tis., 2023 190,4 tis., 2024 280,3 tis.2020151,8 tis.2021200,4 tis.2022197,3 tis.2023190,4 tis.2024280,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 280,3 tis. € 7,3 tis. €
2023 190,4 tis. € -3,0 tis. €
2022 197,3 tis. € 2,9 tis. €
2021 200,4 tis. € 2,4 tis. €
2020 151,8 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie22,4 tis. €
  • Záväzky191,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. v konkurze?

4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. tržby 280,3 tis. €.

Je firma 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. platiteľom DPH?

4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. sídli?

4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 4293/61, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026