ANTE Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45569665
DIČ: 2023045783
IČ DPH: SK2023045783
Dolné Chlebany - Hlavná 196/54, Krušovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Chlebany - Hlavná 196/54, Krušovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 21. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 7. 2010
Spisová značka: Sro/26718/N
Predmet podnikania (výber): výroba a montáž plastových výrobkov; výroba jednoduchých výrobkov z kovu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Imrich Kardoš od 17. 9. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Juraj Valjent od 21. 5. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANTE Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 61,9 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 910,6 tis. €.

910,6 tis. €
Tržby
61,9 tis. €
Strata
940,3 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
425,2 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
10,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −37,0 tis., 2022 48,8 tis., 2023 199,7 tis., 2024 20,9 tis., 2025 −61,9 tis.2021−37,0 tis.202248,8 tis.2023199,7 tis.202420,9 tis.2025−61,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 774,0 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,1 mil., 2025 910,6 tis.2021774,0 tis.20221,4 mil.20231,9 mil.20241,1 mil.2025910,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 910,6 tis. € -61,9 tis. €
2024 1,1 mil. € 20,9 tis. €
2023 1,9 mil. € 199,7 tis. €
2022 1,4 mil. € 48,8 tis. €
2021 774,0 tis. € -37,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok177,4 tis. €
  • Zásoby255,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky668,0 tis. €
  • Finančné účty1,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov481,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-61,9 tis. €
  • Rezervy7,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky76,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky517,0 tis. €
  • Bankové úvery79,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANTE Slovakia s.r.o. v konkurze?

ANTE Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANTE Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANTE Slovakia s.r.o. tržby 910,6 tis. €.

Je firma ANTE Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANTE Slovakia s.r.o. vykázala stratu 61,9 tis. €.

Je ANTE Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ANTE Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANTE Slovakia s.r.o. sídli?

ANTE Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dolné Chlebany - Hlavná 196/54, Krušovce, 956 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026