VIAMEDIA SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45564108
DIČ: 2023041559
IČ DPH: SK2023041559
Tylova 1046/27, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tylova 1046/27, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 20. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 4. 2012
Spisová značka: Sro/65181/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Iovdij od 20. 5. 2010
    konateľ
  • Biz, s.r.o. od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VIAMEDIA SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 203,3 tis. €.

203,3 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
101,6 tis. €
Aktíva
12,2 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 1,3 tis., 2023 1,2 tis., 2024 64, 2025 2,2 tis.202118,8 tis.20221,3 tis.20231,2 tis.20246420252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 296,2 tis., 2022 230,6 tis., 2023 211,1 tis., 2024 175,9 tis., 2025 203,3 tis.2021296,2 tis.2022230,6 tis.2023211,1 tis.2024175,9 tis.2025203,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 203,3 tis. € 2,2 tis. €
2024 175,9 tis. € 64 €
2023 211,1 tis. € 1,2 tis. €
2022 230,6 tis. € 1,3 tis. €
2021 296,2 tis. € 18,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,2 tis. €
  • Záväzky89,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VIAMEDIA SK s. r. o. v konkurze?

VIAMEDIA SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VIAMEDIA SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VIAMEDIA SK s. r. o. tržby 203,3 tis. €.

Je firma VIAMEDIA SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VIAMEDIA SK s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je VIAMEDIA SK s. r. o. platiteľom DPH?

VIAMEDIA SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VIAMEDIA SK s. r. o. sídli?

VIAMEDIA SK s. r. o. má sídlo na adrese Tylova 1046/27, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026