RB Business Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45550026
DIČ: 2023117437
IČ DPH: SK2023117437
Šupkova 43/3, Podbrezová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šupkova 43/3, Podbrezová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 18. 9. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 10. 2010
Spisová značka: Sro/18932/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; administratívne služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Bánik od 18. 9. 2010
    konateľspoločník
  • František Raus od 29. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť RB Business Slovakia, s.r.o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 725 € a tržby jej klesli o 36 % na 145,7 tis. €.

145,7 tis. €
Tržby
725 €
Strata
47,9 tis. €
Aktíva
-8,4 tis. €
Vlastné imanie
118 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 15,1 tis., 2021 3,8 tis., 2022 19,6 tis., 2023 12,8 tis., 2024 −725202015,1 tis.20213,8 tis.202219,6 tis.202312,8 tis.2024−725
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 351,8 tis., 2021 438,9 tis., 2022 583,5 tis., 2023 227,4 tis., 2024 145,7 tis.2020351,8 tis.2021438,9 tis.2022583,5 tis.2023227,4 tis.2024145,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 145,7 tis. € -725 €
2023 227,4 tis. € 12,8 tis. €
2022 583,5 tis. € 19,6 tis. €
2021 438,9 tis. € 3,8 tis. €
2020 351,8 tis. € 15,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie-8,4 tis. €
  • Záväzky56,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RB Business Slovakia, s.r.o. v konkurze?

RB Business Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RB Business Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala RB Business Slovakia, s.r.o. tržby 145,7 tis. €.

Je firma RB Business Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 RB Business Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 725 €.

Je RB Business Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

RB Business Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RB Business Slovakia, s.r.o. sídli?

RB Business Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Šupkova 43/3, Podbrezová, 976 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026