LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45546461
DIČ: 2023027160
IČ DPH: SK2023027160
Jarková 10389/27C, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarková 10389/27C, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 5. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/67050/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Matúš Štefanka od 31. 7. 2025
    konateľ
  • PharmDr. Dávid Leško od 31. 7. 2025
    konateľ
  • PharmDr. Gabriel Vass od 31. 7. 2025
    konateľ
  • PharmDr. Peter Lojko od 31. 7. 2025
    konateľ
  • GREVAPHARM s. r. o. od 13. 8. 2025
    spoločník
  • TRIO LEKÁRNE družstvo od 13. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 43,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
43,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
271,0 tis. €
Aktíva
49,2 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
11,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,4 tis., 2022 25,5 tis., 2023 29,1 tis., 2024 31,7 tis., 2025 43,7 tis.202132,4 tis.202225,5 tis.202329,1 tis.202431,7 tis.202543,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 805,7 tis., 2022 880,4 tis., 2023 859,8 tis., 2024 931,7 tis., 2025 1,0 mil.2021805,7 tis.2022880,4 tis.2023859,8 tis.2024931,7 tis.20251,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 807,7 tis., 2022 880,4 tis., 2023 859,9 tis., 2024 931,8 tis., 2025 1,2 mil.2021807,7 tis.2022880,4 tis.2023859,9 tis.2024931,8 tis.20251,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 8,8 tis., 2022 0, 2023 8,2 tis., 2024 8,9 tis., 2025 11,8 tis.20218,8 tis.2022020238,2 tis.20248,9 tis.202511,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 43,7 tis. €
2024 931,7 tis. € 31,7 tis. €
2023 859,8 tis. € 29,1 tis. €
2022 880,4 tis. € 25,5 tis. €
2021 805,7 tis. € 32,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby52,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky164,1 tis. €
  • Finančné účty54,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky220,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. v konkurze?

LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. dosiahla zisk 43,7 tis. €.

Je LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. platiteľom DPH?

LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. sídli?

LEKÁREŇ TRIO 10 s. r. o. má sídlo na adrese Jarková 10389/27C, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026