RAJO - stavebná firma, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45546185
DIČ: 2023024476
IČ DPH: SK2023024476
Pribetská 831/31, Hurbanovo - Bohatá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribetská 831/31, Hurbanovo - Bohatá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 1. 5. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 5. 2010
Spisová značka: Sro/26579/N
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; výkon činnosti stavbyvedúceho; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Radošický od 1. 5. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAJO - stavebná firma, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 74,7 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 257,7 tis. €.

257,7 tis. €
Tržby
74,7 tis. €
Strata
257,8 tis. €
Celkové výnosy
267,1 tis. €
Aktíva
-8,1 tis. €
Vlastné imanie
103 %
Celková zadlženosť
2,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 605, 2023 2,0 tis., 2024 376, 2025 −74,7 tis.20213,9 tis.202260520232,0 tis.20243762025−74,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 550,4 tis., 2022 472,6 tis., 2023 405,4 tis., 2024 274,0 tis., 2025 257,7 tis.2021550,4 tis.2022472,6 tis.2023405,4 tis.2024274,0 tis.2025257,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 257,7 tis. € -74,7 tis. €
2024 274,0 tis. € 376 €
2023 405,4 tis. € 2,0 tis. €
2022 472,6 tis. € 605 €
2021 550,4 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok41,9 tis. €
  • Zásoby99,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky99,9 tis. €
  • Finančné účty22,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov60,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-74,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky182,0 tis. €
  • Bankové úvery91,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAJO - stavebná firma, s.r.o. v konkurze?

RAJO - stavebná firma, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAJO - stavebná firma, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAJO - stavebná firma, s.r.o. tržby 257,7 tis. €.

Je firma RAJO - stavebná firma, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAJO - stavebná firma, s.r.o. vykázala stratu 74,7 tis. €.

Je RAJO - stavebná firma, s.r.o. platiteľom DPH?

RAJO - stavebná firma, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAJO - stavebná firma, s.r.o. sídli?

RAJO - stavebná firma, s.r.o. má sídlo na adrese Pribetská 831/31, Hurbanovo - Bohatá, 947 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026