Penzión Púček, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45521000
DIČ: 2023035069
IČ DPH: SK2023035069
Jozefa Martinčeka 50, Varín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jozefa Martinčeka 50, Varín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 28. 7. 2016
Základné imanie: 10,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/52909/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Penzión Púček, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 104,0 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 281,6 tis. €.

281,6 tis. €
Tržby
104,0 tis. €
Zisk
284,0 tis. €
Celkové výnosy
947,5 tis. €
Aktíva
686,9 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
73,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,0 tis., 2022 146,0 tis., 2023 148,1 tis., 2024 153,2 tis., 2025 104,0 tis.202160,0 tis.2022146,0 tis.2023148,1 tis.2024153,2 tis.2025104,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 195,0 tis., 2022 342,5 tis., 2023 352,9 tis., 2024 346,8 tis., 2025 281,6 tis.2021195,0 tis.2022342,5 tis.2023352,9 tis.2024346,8 tis.2025281,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 281,6 tis. € 104,0 tis. €
2024 346,8 tis. € 153,2 tis. €
2023 352,9 tis. € 148,1 tis. €
2022 342,5 tis. € 146,0 tis. €
2021 195,0 tis. € 60,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok895,4 tis. €
  • Zásoby66 €
  • Krátkodobé pohľadávky46,8 tis. €
  • Finančné účty2,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,1 tis. €
  • Kapitálové fondy143,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov428,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie104,0 tis. €
  • Rezervy416 €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky107,6 tis. €
  • Bankové úvery140,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie42 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Penzión Púček, s.r.o. v konkurze?

Penzión Púček, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Penzión Púček, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Penzión Púček, s.r.o. tržby 281,6 tis. €.

Je firma Penzión Púček, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Penzión Púček, s.r.o. dosiahla zisk 104,0 tis. €.

Je Penzión Púček, s.r.o. platiteľom DPH?

Penzión Púček, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Penzión Púček, s.r.o. sídli?

Penzión Púček, s.r.o. má sídlo na adrese Jozefa Martinčeka 50, Varín.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026