Galantéria Snehurka, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45502552
DIČ: 2023027314
IČ DPH: SK2023027314
Hurbanova 486, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 486, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.51
Dátum vzniku: 1. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2010
Spisová značka: Sro/25498/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; maloobchod s odevmi, textilom a bytovým textilom, galantérnym tovarom, obuvou a koženou galantériou, kobercami a podl…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Šibalová od 1. 5. 2010
    konateľspoločník
  • Blanka Kubeková od 1. 5. 2010
    konateľspoločník
  • Silvia Šťastná od 1. 5. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Galantéria Snehurka, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,9 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 131,0 tis. €.

131,0 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
26,4 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,9 tis., 2022 −3,2 tis., 2023 −4,4 tis., 2024 −13,3 tis., 2025 3,9 tis.2021−1,9 tis.2022−3,2 tis.2023−4,4 tis.2024−13,3 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 128,4 tis., 2022 166,9 tis., 2023 168,0 tis., 2024 160,8 tis., 2025 131,0 tis.2021128,4 tis.2022166,9 tis.2023168,0 tis.2024160,8 tis.2025131,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 131,0 tis. € 3,9 tis. €
2024 160,8 tis. € -13,3 tis. €
2023 168,0 tis. € -4,4 tis. €
2022 166,9 tis. € -3,2 tis. €
2021 128,4 tis. € -1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,2 tis. €
  • Záväzky13,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Galantéria Snehurka, s.r.o. v konkurze?

Galantéria Snehurka, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Galantéria Snehurka, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Galantéria Snehurka, s.r.o. tržby 131,0 tis. €.

Je firma Galantéria Snehurka, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Galantéria Snehurka, s.r.o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je Galantéria Snehurka, s.r.o. platiteľom DPH?

Galantéria Snehurka, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Galantéria Snehurka, s.r.o. sídli?

Galantéria Snehurka, s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 486, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026