Mailo cars, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45501297
DIČ: 2023017040
IČ DPH: SK2023017040
Odborárske námestie 2506/6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odborárske námestie 2506/6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 13. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2010
Spisová značka: Sro/64419/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovatešská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Lobotka od 13. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mailo cars, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 21,9 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 244,4 tis. €.

244,4 tis. €
Tržby
21,9 tis. €
Zisk
244,5 tis. €
Celkové výnosy
286,1 tis. €
Aktíva
134,4 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
29,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,1 tis., 2022 −3,1 tis., 2023 90,9 tis., 2024 −3,5 tis., 2025 21,9 tis.202118,1 tis.2022−3,1 tis.202390,9 tis.2024−3,5 tis.202521,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,8 tis., 2022 114,6 tis., 2023 345,6 tis., 2024 269,5 tis., 2025 244,4 tis.2021149,8 tis.2022114,6 tis.2023345,6 tis.2024269,5 tis.2025244,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 244,4 tis. € 21,9 tis. €
2024 269,5 tis. € -3,5 tis. €
2023 345,6 tis. € 90,9 tis. €
2022 114,6 tis. € -3,1 tis. €
2021 149,8 tis. € 18,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok143,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky69 €
  • Krátkodobé pohľadávky23,5 tis. €
  • Finančné účty118,8 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie134,4 tis. €
  • Záväzky151,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mailo cars, s. r. o. v konkurze?

Mailo cars, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mailo cars, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mailo cars, s. r. o. tržby 244,4 tis. €.

Je firma Mailo cars, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mailo cars, s. r. o. dosiahla zisk 21,9 tis. €.

Je Mailo cars, s. r. o. platiteľom DPH?

Mailo cars, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mailo cars, s. r. o. sídli?

Mailo cars, s. r. o. má sídlo na adrese Odborárske námestie 2506/6, Bratislava, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026