Finergy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45496382
DIČ: 2023020780
IČ DPH: SK2023020780
Palisády 33, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palisády 33, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 23. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2011
Spisová značka: Sro/64678/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) afebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Nižník od 23. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Finergy s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 22,2 tis. € a tržby jej narástli o 161 % na 39,6 tis. €.

39,6 tis. €
Tržby
22,2 tis. €
Zisk
38,7 tis. €
Aktíva
37,5 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 2,9 tis., 2023 23,6 tis., 2024 −1,5 tis., 2025 22,2 tis.20214,3 tis.20222,9 tis.202323,6 tis.2024−1,5 tis.202522,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,9 tis., 2022 23,0 tis., 2023 60,4 tis., 2024 15,2 tis., 2025 39,6 tis.202125,9 tis.202223,0 tis.202360,4 tis.202415,2 tis.202539,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,6 tis. € 22,2 tis. €
2024 15,2 tis. € -1,5 tis. €
2023 60,4 tis. € 23,6 tis. €
2022 23,0 tis. € 2,9 tis. €
2021 25,9 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,5 tis. €
  • Záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Finergy s. r. o. v konkurze?

Finergy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Finergy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Finergy s. r. o. tržby 39,6 tis. €.

Je firma Finergy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Finergy s. r. o. dosiahla zisk 22,2 tis. €.

Je Finergy s. r. o. platiteľom DPH?

Finergy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Finergy s. r. o. sídli?

Finergy s. r. o. má sídlo na adrese Palisády 33, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026