SEDMA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45495963
DIČ: 2023014224
IČ DPH: SK2023014224
Mateja Bela 8811/94, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mateja Bela 8811/94, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 10. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 4. 2010
Spisová značka: Sro/52731/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Uhlárik od 10. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť SEDMA Slovakia, s.r.o. v roku 2021 sa prepadla zo zisku do straty 8,1 tis. € a tržby jej narástli o 89 % na 60,1 tis. €.

60,1 tis. €
Tržby
8,1 tis. €
Strata
27,5 tis. €
Aktíva
7,4 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 −2,4 tis., 2018 892, 2019 3,3 tis., 2020 2,2 tis., 2021 −8,1 tis.2017−2,4 tis.201889220193,3 tis.20202,2 tis.2021−8,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 13,2 tis., 2018 58,8 tis., 2019 82,2 tis., 2020 31,8 tis., 2021 60,1 tis.201713,2 tis.201858,8 tis.201982,2 tis.202031,8 tis.202160,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 60,1 tis. € -8,1 tis. €
2020 31,8 tis. € 2,2 tis. €
2019 82,2 tis. € 3,3 tis. €
2018 58,8 tis. € 892 €
2017 13,2 tis. € -2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie7,4 tis. €
  • Záväzky20,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SEDMA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

SEDMA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SEDMA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala SEDMA Slovakia, s.r.o. tržby 60,1 tis. €.

Je firma SEDMA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 SEDMA Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 8,1 tis. €.

Je SEDMA Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

SEDMA Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SEDMA Slovakia, s.r.o. sídli?

SEDMA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Mateja Bela 8811/94, Žilina, 010 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026