Letterproduction Slovakia k.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45492921
DIČ: 2023023673
IČ DPH: SK2023023673
Galvaniho 2/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Galvaniho 2/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Poštové služby a služby kuriérov 53.20
Dátum vzniku: 16. 4. 2010
Základné imanie: 500 €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2010
Spisová značka: Sr/1588/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkov…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Letterproduction s.r.o. od 16. 4. 2010
    spoločník
  • Markus Richter od 16. 4. 2010
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Roland Weiner od 16. 4. 2010
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Letterproduction s.r.o. od 16. 4. 2010
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Letterproduction Slovakia k.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 20,5 tis. € a tržby jej klesli o 86 % na 41,4 tis. €.

41,4 tis. €
Tržby
20,5 tis. €
Strata
211,4 tis. €
Aktíva
155,1 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,2 tis., 2022 30,6 tis., 2023 36,2 tis., 2024 26,4 tis., 2025 −20,5 tis.202136,2 tis.202230,6 tis.202336,2 tis.202426,4 tis.2025−20,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 757,0 tis., 2022 943,8 tis., 2023 836,7 tis., 2024 304,4 tis., 2025 41,4 tis.2021757,0 tis.2022943,8 tis.2023836,7 tis.2024304,4 tis.202541,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,4 tis. € -20,5 tis. €
2024 304,4 tis. € 26,4 tis. €
2023 836,7 tis. € 36,2 tis. €
2022 943,8 tis. € 30,6 tis. €
2021 757,0 tis. € 36,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie155,1 tis. €
  • Záväzky56,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Letterproduction Slovakia k.s. v konkurze?

Letterproduction Slovakia k.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Letterproduction Slovakia k.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Letterproduction Slovakia k.s. tržby 41,4 tis. €.

Je firma Letterproduction Slovakia k.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Letterproduction Slovakia k.s. vykázala stratu 20,5 tis. €.

Je Letterproduction Slovakia k.s. platiteľom DPH?

Letterproduction Slovakia k.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Letterproduction Slovakia k.s. sídli?

Letterproduction Slovakia k.s. má sídlo na adrese Galvaniho 2/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026