EuroLine Quality s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45481539
DIČ: 2023018426
IČ DPH: SK2023018426
Nová 308, Kameničná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 308, Kameničná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 10. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2010
Spisová značka: Sro/26413/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • László Ledinszki od 10. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EuroLine Quality s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 11,9 tis. € a tržby jej narástli o 123 % na 590,8 tis. €.

590,8 tis. €
Tržby
11,9 tis. €
Zisk
593,5 tis. €
Celkové výnosy
92,0 tis. €
Aktíva
46,5 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
24,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 575, 2022 −4,8 tis., 2023 875, 2024 −1,2 tis., 2025 11,9 tis.20215752022−4,8 tis.20238752024−1,2 tis.202511,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 242,2 tis., 2022 292,6 tis., 2023 395,0 tis., 2024 264,8 tis., 2025 590,8 tis.2021242,2 tis.2022292,6 tis.2023395,0 tis.2024264,8 tis.2025590,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 590,8 tis. € 11,9 tis. €
2024 264,8 tis. € -1,2 tis. €
2023 395,0 tis. € 875 €
2022 292,6 tis. € -4,8 tis. €
2021 242,2 tis. € 575 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,1 tis. €
  • Zásoby17,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,2 tis. €
  • Finančné účty28,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy45,9 tis. €
  • Fondy zo zisku498 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-16,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky42,2 tis. €
  • Bankové úvery1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EuroLine Quality s.r.o. v konkurze?

EuroLine Quality s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EuroLine Quality s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EuroLine Quality s.r.o. tržby 590,8 tis. €.

Je firma EuroLine Quality s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EuroLine Quality s.r.o. dosiahla zisk 11,9 tis. €.

Je EuroLine Quality s.r.o. platiteľom DPH?

EuroLine Quality s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EuroLine Quality s.r.o. sídli?

EuroLine Quality s.r.o. má sídlo na adrese Nová 308, Kameničná, 946 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026