NM Heilig Reality s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45455881
DIČ: 2023009098
IČ DPH: SK2023009098
Priemyselná ulica 4608/10, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná ulica 4608/10, Sereď Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 16. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2010
Spisová značka: Sro/25262/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; reklamné a marketingové služby; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maria Heilig od 8. 10. 2019
    konateľ
  • Nicolaas Heilig od 16. 3. 2010
    konateľ
  • N.M.Heilig Vastgoed B.V. od 18. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NM Heilig Reality s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 152,2 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 365,4 tis. €.

365,4 tis. €
Tržby
152,2 tis. €
Zisk
365,4 tis. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
89,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,8 tis., 2022 112,2 tis., 2023 133,9 tis., 2024 144,5 tis., 2025 152,2 tis.202176,8 tis.2022112,2 tis.2023133,9 tis.2024144,5 tis.2025152,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 302,9 tis., 2022 302,9 tis., 2023 327,8 tis., 2024 326,7 tis., 2025 365,4 tis.2021302,9 tis.2022302,9 tis.2023327,8 tis.2024326,7 tis.2025365,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 365,4 tis. € 152,2 tis. €
2024 326,7 tis. € 144,5 tis. €
2023 327,8 tis. € 133,9 tis. €
2022 302,9 tis. € 112,2 tis. €
2021 302,9 tis. € 76,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky237 €
  • Finančné účty62,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,7 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov489,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie152,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky529,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NM Heilig Reality s.r.o. v konkurze?

NM Heilig Reality s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NM Heilig Reality s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NM Heilig Reality s.r.o. tržby 365,4 tis. €.

Je firma NM Heilig Reality s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NM Heilig Reality s.r.o. dosiahla zisk 152,2 tis. €.

Je NM Heilig Reality s.r.o. platiteľom DPH?

NM Heilig Reality s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NM Heilig Reality s.r.o. sídli?

NM Heilig Reality s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná ulica 4608/10, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026