FLAMEshoes Europe, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45444030
DIČ: 2022994193
IČ DPH: SK2022994193
Turbínova 1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turbínova 1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14
Dátum vzniku: 23. 6. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 4. 2010
Spisová značka: Sro/63746/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Želiezka od 11. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FLAMEshoes Europe, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 61,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 134,6 tis. €.

134,6 tis. €
Tržby
61,8 tis. €
Zisk
134,7 tis. €
Celkové výnosy
263,2 tis. €
Aktíva
29,1 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
66,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,3 tis., 2022 4,5 tis., 2023 38,4 tis., 2024 57,2 tis., 2025 61,8 tis.202114,3 tis.20224,5 tis.202338,4 tis.202457,2 tis.202561,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 844,4 tis., 2022 145,2 tis., 2023 174,1 tis., 2024 136,5 tis., 2025 134,6 tis.2021844,4 tis.2022145,2 tis.2023174,1 tis.2024136,5 tis.2025134,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 134,6 tis. € 61,8 tis. €
2024 136,5 tis. € 57,2 tis. €
2023 174,1 tis. € 38,4 tis. €
2022 145,2 tis. € 4,5 tis. €
2021 844,4 tis. € 14,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok54,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky175,6 tis. €
  • Finančné účty33,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy-91,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie61,8 tis. €
  • Rezervy738 €
  • Dlhodobé záväzky7,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky213,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FLAMEshoes Europe, s. r. o. v konkurze?

FLAMEshoes Europe, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FLAMEshoes Europe, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FLAMEshoes Europe, s. r. o. tržby 134,6 tis. €.

Je firma FLAMEshoes Europe, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FLAMEshoes Europe, s. r. o. dosiahla zisk 61,8 tis. €.

Je FLAMEshoes Europe, s. r. o. platiteľom DPH?

FLAMEshoes Europe, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FLAMEshoes Europe, s. r. o. sídli?

FLAMEshoes Europe, s. r. o. má sídlo na adrese Turbínova 1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026