S-BAU SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45439915
DIČ: 2022987626
IČ DPH: SK2022987626
M. Falešnika 428/4, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. Falešnika 428/4, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 10. 3. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2014
Spisová značka: Sro/22730/R
Predmet podnikania (výber): pohostinská činnosť; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; činnosť vykonávaná banským spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anton Sumerák od 10. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,6 tis. € a tržby jej klesli o 95 % na 155,1 tis. €.

155,1 tis. €
Tržby
10,6 tis. €
Strata
158,4 tis. €
Celkové výnosy
5,4 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
83,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,1 tis., 2022 17,2 tis., 2023 15,1 tis., 2024 476,7 tis., 2025 −10,6 tis.202114,1 tis.202217,2 tis.202315,1 tis.2024476,7 tis.2025−10,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,0 tis., 2022 109,1 tis., 2023 105,2 tis., 2024 3,1 mil., 2025 155,1 tis.2021103,0 tis.2022109,1 tis.2023105,2 tis.20243,1 mil.2025155,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 155,1 tis. € -10,6 tis. €
2024 3,1 mil. € 476,7 tis. €
2023 105,2 tis. € 15,1 tis. €
2022 109,1 tis. € 17,2 tis. €
2021 103,0 tis. € 14,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,0 tis. €
  • Finančné účty37,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov663,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-10,6 tis. €
  • Rezervy640 €
  • Krátkodobé záväzky3,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. tržby 155,1 tis. €.

Je firma S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. vykázala stratu 10,6 tis. €.

Je S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

S-BAU SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese M. Falešnika 428/4, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026