twohead organism s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45436380
DIČ: 2022992345
IČ DPH: SK2022992345
Šancová 84, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šancová 84, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/63779/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexander Hýbal od 12. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Mgr. Miloš Beňačka od 17. 2. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť twohead organism s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 43,8 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 80,1 tis. €.

80,1 tis. €
Tržby
43,8 tis. €
Zisk
84,1 tis. €
Aktíva
79,1 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,5 tis., 2022 42,7 tis., 2023 50,1 tis., 2024 50,5 tis., 2025 43,8 tis.202137,5 tis.202242,7 tis.202350,1 tis.202450,5 tis.202543,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,3 tis., 2022 98,8 tis., 2023 120,6 tis., 2024 120,7 tis., 2025 80,1 tis.2021114,3 tis.202298,8 tis.2023120,6 tis.2024120,7 tis.202580,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,1 tis. € 43,8 tis. €
2024 120,7 tis. € 50,5 tis. €
2023 120,6 tis. € 50,1 tis. €
2022 98,8 tis. € 42,7 tis. €
2021 114,3 tis. € 37,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie79,1 tis. €
  • Záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma twohead organism s. r. o. v konkurze?

twohead organism s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma twohead organism s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala twohead organism s. r. o. tržby 80,1 tis. €.

Je firma twohead organism s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 twohead organism s. r. o. dosiahla zisk 43,8 tis. €.

Je twohead organism s. r. o. platiteľom DPH?

twohead organism s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma twohead organism s. r. o. sídli?

twohead organism s. r. o. má sídlo na adrese Šancová 84, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026