Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45424462
DIČ: 2022975779
IČ DPH: SK2022975779
Strojárenská 3, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strojárenská 3, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 1. 3. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 4. 2020
Spisová značka: Sro/25157/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Gima od 18. 9. 2023
    konateľ
  • Košický samosprávny kraj od 18. 2. 2022
    spoločník
  • Ing. Igor Petrovčik od 21. 4. 2023
    člen dozornej rady
  • JUDr. Boris Bilčak od 21. 4. 2023
    člen dozornej rady
  • PaedDr. Jana Kallová od 21. 4. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 10,4 tis. € a tržby jej klesli o 73 % na 7,0 tis. €.

7,0 tis. €
Tržby
10,4 tis. €
Zisk
27,1 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
32,6 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
−76,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,3 tis., 2022 −1,8 tis., 2023 3,1 tis., 2024 14,3 tis., 2025 10,4 tis.20217,3 tis.2022−1,8 tis.20233,1 tis.202414,3 tis.202510,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,9 tis., 2022 190,6 tis., 2023 23,2 tis., 2024 25,8 tis., 2025 7,0 tis.202139,9 tis.2022190,6 tis.202323,2 tis.202425,8 tis.20257,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,0 tis. € 10,4 tis. €
2024 25,8 tis. € 14,3 tis. €
2023 23,2 tis. € 3,1 tis. €
2022 190,6 tis. € -1,8 tis. €
2021 39,9 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby8,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky417 €
  • Finančné účty1,5 mil. €

Pasíva

  • Vlastné imanie32,6 tis. €
  • Záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. v konkurze?

Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. tržby 7,0 tis. €.

Je firma Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. dosiahla zisk 10,4 tis. €.

Je Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. platiteľom DPH?

Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. sídli?

Hmotné rezervy Košického samosprávneho kraja, s.r.o. má sídlo na adrese Strojárenská 3, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026