MM AGROSPOL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45415498
DIČ: 2022969487
IČ DPH: SK2022969487
Mierová 389/19, Valaská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 389/19, Valaská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.45
Dátum vzniku: 18. 2. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 2010
Spisová značka: Sro/17750/S
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho pre…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Cencerová od 18. 2. 2010
    konateľspoločník
  • Katarína Motyčková od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM AGROSPOL, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 142 % na 17,0 tis. € a tržby jej narástli o 112 % na 215,9 tis. €.

215,9 tis. €
Tržby
17,0 tis. €
Zisk
372,1 tis. €
Celkové výnosy
355,6 tis. €
Aktíva
100,0 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
3,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 788, 2023 −584, 2024 7,0 tis., 2025 17,0 tis.20215,3 tis.20227882023−58420247,0 tis.202517,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,0 tis., 2022 81,7 tis., 2023 73,7 tis., 2024 101,6 tis., 2025 215,9 tis.2021103,0 tis.202281,7 tis.202373,7 tis.2024101,6 tis.2025215,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 215,9 tis. € 17,0 tis. €
2024 101,6 tis. € 7,0 tis. €
2023 73,7 tis. € -584 €
2022 81,7 tis. € 788 €
2021 103,0 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok238,1 tis. €
  • Zásoby71,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky42,5 tis. €
  • Finančné účty2,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie867 €

Pasíva

  • Vlastné imanie100,0 tis. €
  • Záväzky255,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM AGROSPOL, spol. s r.o. v konkurze?

MM AGROSPOL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM AGROSPOL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM AGROSPOL, spol. s r.o. tržby 215,9 tis. €.

Je firma MM AGROSPOL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM AGROSPOL, spol. s r.o. dosiahla zisk 17,0 tis. €.

Je MM AGROSPOL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

MM AGROSPOL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MM AGROSPOL, spol. s r.o. sídli?

MM AGROSPOL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Mierová 389/19, Valaská, 976 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026