Babyclinic s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45412081
DIČ: 2022985393
Záleská 49, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záleská 49, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 27. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/63496/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Slávka Mišíková od 27. 2. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Marián Mišík od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Babyclinic s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 80,2 tis. € a tržby jej ostali na 260,6 tis. €.

260,6 tis. €
Tržby
80,2 tis. €
Zisk
261,0 tis. €
Celkové výnosy
203,9 tis. €
Aktíva
175,3 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
80,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,5 tis., 2022 66,9 tis., 2023 91,5 tis., 2024 77,3 tis., 2025 80,2 tis.202158,5 tis.202266,9 tis.202391,5 tis.202477,3 tis.202580,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 233,0 tis., 2022 251,0 tis., 2023 293,2 tis., 2024 260,8 tis., 2025 260,6 tis.2021233,0 tis.2022251,0 tis.2023293,2 tis.2024260,8 tis.2025260,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 260,6 tis. € 80,2 tis. €
2024 260,8 tis. € 77,3 tis. €
2023 293,2 tis. € 91,5 tis. €
2022 251,0 tis. € 66,9 tis. €
2021 233,0 tis. € 58,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,9 tis. €
  • Finančné účty129,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie80,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky301 €
  • Krátkodobé záväzky28,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Babyclinic s. r. o. v konkurze?

Babyclinic s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Babyclinic s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Babyclinic s. r. o. tržby 260,6 tis. €.

Je firma Babyclinic s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Babyclinic s. r. o. dosiahla zisk 80,2 tis. €.

Kde firma Babyclinic s. r. o. sídli?

Babyclinic s. r. o. má sídlo na adrese Záleská 49, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026