R & R OTS-Z, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45382786
DIČ: 2022969388
IČ DPH: SK2022969388
Jesenského 220/11, Nováky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 220/11, Nováky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 6. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2010
Spisová značka: Sro/22579/R
Predmet podnikania (výber): oprava pracovných strojov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Rus od 6. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R & R OTS-Z, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 38,6 tis. € a tržby jej narástli o 155 % na 118,2 tis. €.

118,2 tis. €
Tržby
38,6 tis. €
Zisk
121,0 tis. €
Celkové výnosy
224,3 tis. €
Aktíva
206,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
67,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,1 tis., 2022 21,3 tis., 2023 30,0 tis., 2024 −11,8 tis., 2025 38,6 tis.202122,1 tis.202221,3 tis.202330,0 tis.2024−11,8 tis.202538,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,2 tis., 2022 67,7 tis., 2023 127,4 tis., 2024 46,4 tis., 2025 118,2 tis.202199,2 tis.202267,7 tis.2023127,4 tis.202446,4 tis.2025118,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 118,2 tis. € 38,6 tis. €
2024 46,4 tis. € -11,8 tis. €
2023 127,4 tis. € 30,0 tis. €
2022 67,7 tis. € 21,3 tis. €
2021 99,2 tis. € 22,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,5 tis. €
  • Zásoby18 €
  • Krátkodobé pohľadávky23,3 tis. €
  • Finančné účty157,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy3,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov158,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,6 tis. €
  • Rezervy250 €
  • Krátkodobé záväzky18,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R & R OTS-Z, s. r. o. v konkurze?

R & R OTS-Z, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R & R OTS-Z, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R & R OTS-Z, s. r. o. tržby 118,2 tis. €.

Je firma R & R OTS-Z, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R & R OTS-Z, s. r. o. dosiahla zisk 38,6 tis. €.

Je R & R OTS-Z, s. r. o. platiteľom DPH?

R & R OTS-Z, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R & R OTS-Z, s. r. o. sídli?

R & R OTS-Z, s. r. o. má sídlo na adrese Jesenského 220/11, Nováky, 972 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026