PAVEL-mont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45377545
DIČ: 2022961435
IČ DPH: SK2022961435
Veľká Lehota 259, Veľká Lehota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Lehota 259, Veľká Lehota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 3. 2. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/17675/S
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Zduchová od 3. 2. 2010
    konateľspoločník
  • Pavel Zduch od 3. 2. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAVEL-mont s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 233 % na 13,6 tis. € a tržby jej narástli o 136 % na 352,9 tis. €.

352,9 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
352,9 tis. €
Celkové výnosy
208,1 tis. €
Aktíva
158,6 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
13,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 6,8 tis., 2023 2,9 tis., 2024 4,1 tis., 2025 13,6 tis.20213,9 tis.20226,8 tis.20232,9 tis.20244,1 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 200,2 tis., 2022 328,2 tis., 2023 87,9 tis., 2024 149,5 tis., 2025 352,9 tis.2021200,2 tis.2022328,2 tis.202387,9 tis.2024149,5 tis.2025352,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 352,9 tis. € 13,6 tis. €
2024 149,5 tis. € 4,1 tis. €
2023 87,9 tis. € 2,9 tis. €
2022 328,2 tis. € 6,8 tis. €
2021 200,2 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie158,6 tis. €
  • Záväzky49,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAVEL-mont s.r.o. v konkurze?

PAVEL-mont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAVEL-mont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAVEL-mont s.r.o. tržby 352,9 tis. €.

Je firma PAVEL-mont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAVEL-mont s.r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je PAVEL-mont s.r.o. platiteľom DPH?

PAVEL-mont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAVEL-mont s.r.o. sídli?

PAVEL-mont s.r.o. má sídlo na adrese Veľká Lehota 259, Veľká Lehota, 966 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026