VaV Market, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45363315
DIČ: 2022946453
IČ DPH: SK2022946453
Švermova 1611/21, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švermova 1611/21, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.39
Dátum vzniku: 15. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 1. 2010
Spisová značka: Sro/22493/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry- tréner ľadového hokeja …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Boris Varga od 15. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VaV Market, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 69,7 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
69,7 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
780,4 tis. €
Aktíva
354,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
77,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,4 tis., 2022 113,9 tis., 2023 62,4 tis., 2024 52,5 tis., 2025 69,7 tis.202168,4 tis.2022113,9 tis.202362,4 tis.202452,5 tis.202569,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 940,0 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,4 mil.2021940,0 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 69,7 tis. €
2024 1,4 mil. € 52,5 tis. €
2023 1,2 mil. € 62,4 tis. €
2022 1,1 mil. € 113,9 tis. €
2021 940,0 tis. € 68,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok309,3 tis. €
  • Zásoby224 €
  • Dlhodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky369,7 tis. €
  • Finančné účty89,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku13,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov266,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,7 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky704 €
  • Krátkodobé záväzky414,4 tis. €
  • Bankové úvery8,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VaV Market, s. r. o. v konkurze?

VaV Market, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VaV Market, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VaV Market, s. r. o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma VaV Market, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VaV Market, s. r. o. dosiahla zisk 69,7 tis. €.

Je VaV Market, s. r. o. platiteľom DPH?

VaV Market, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VaV Market, s. r. o. sídli?

VaV Market, s. r. o. má sídlo na adrese Švermova 1611/21, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026