MKZ Prešov, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45344167
DIČ: 2022968662
IČ DPH: SK2022968662
Jilemnického 1, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jilemnického 1, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 10. 2. 2010
DPH: Platiteľ DPH od 12. 4. 2010
Spisová značka: Sro/22572/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Šoltés od 15. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MKZ Prešov, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 551 % na 95,5 tis. € a tržby jej narástli o 160 % na 701,2 tis. €.

701,2 tis. €
Tržby
95,5 tis. €
Zisk
703,7 tis. €
Celkové výnosy
872,6 tis. €
Aktíva
138,4 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
62,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 899, 2023 3,0 tis., 2024 14,7 tis., 2025 95,5 tis.20213,3 tis.202289920233,0 tis.202414,7 tis.202595,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 172,5 tis., 2022 179,5 tis., 2023 195,6 tis., 2024 269,4 tis., 2025 701,2 tis.2021172,5 tis.2022179,5 tis.2023195,6 tis.2024269,4 tis.2025701,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 701,2 tis. € 95,5 tis. €
2024 269,4 tis. € 14,7 tis. €
2023 195,6 tis. € 3,0 tis. €
2022 179,5 tis. € 899 €
2021 172,5 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky706,0 tis. €
  • Finančné účty141,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,8 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov34,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie95,5 tis. €
  • Rezervy11,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky705,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MKZ Prešov, s. r. o. v konkurze?

MKZ Prešov, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MKZ Prešov, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MKZ Prešov, s. r. o. tržby 701,2 tis. €.

Je firma MKZ Prešov, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MKZ Prešov, s. r. o. dosiahla zisk 95,5 tis. €.

Je MKZ Prešov, s. r. o. platiteľom DPH?

MKZ Prešov, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MKZ Prešov, s. r. o. sídli?

MKZ Prešov, s. r. o. má sídlo na adrese Jilemnického 1, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026