ESOPLAST SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45330638
DIČ: 2022950754
IČ DPH: SK2022950754
Kuklov 286, Kuklov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kuklov 286, Kuklov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93110
Dátum vzniku: 15. 1. 1992
Základné imanie: 71,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 3. 2010
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Šonkol od 13. 1. 2010
    konateľ
  • Vladislav Goliaš od 13. 1. 2010
    konateľspoločník
  • Peter Šonkol od 3. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESOPLAST SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 13,9 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
13,9 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
659,1 tis. €
Aktíva
110,5 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
22,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −24,1 tis., 2022 −16,7 tis., 2023 44,4 tis., 2024 44,6 tis., 2025 13,9 tis.2021−24,1 tis.2022−16,7 tis.202344,4 tis.202444,6 tis.202513,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 833,0 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,4 mil., 2024 831,2 tis., 2025 1,0 mil.2021833,0 tis.20221,0 mil.20231,4 mil.2024831,2 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 13,9 tis. €
2024 831,2 tis. € 44,6 tis. €
2023 1,4 mil. € 44,4 tis. €
2022 1,0 mil. € -16,7 tis. €
2021 833,0 tis. € -24,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok114,1 tis. €
  • Zásoby167,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky352,0 tis. €
  • Finančné účty24,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie71,4 tis. €
  • Fondy zo zisku11,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,9 tis. €
  • Rezervy17,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky66,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky418,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESOPLAST SK s.r.o. v konkurze?

ESOPLAST SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESOPLAST SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESOPLAST SK s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma ESOPLAST SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESOPLAST SK s.r.o. dosiahla zisk 13,9 tis. €.

Je ESOPLAST SK s.r.o. platiteľom DPH?

ESOPLAST SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESOPLAST SK s.r.o. sídli?

ESOPLAST SK s.r.o. má sídlo na adrese Kuklov 286, Kuklov, 908 78.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026