STATIK.SK spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45325146
DIČ: 2022941635
IČ DPH: SK2022941635
Partizánska 315/10, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 315/10, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 1. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sro/62301/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Ihring od 1. 1. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STATIK.SK spol. s r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 24,9 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 65,3 tis. €.

65,3 tis. €
Tržby
24,9 tis. €
Zisk
57,6 tis. €
Aktíva
30,4 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 −7,0 tis., 2023 3,0 tis., 2024 −400, 2025 24,9 tis.20212,4 tis.2022−7,0 tis.20233,0 tis.2024−400202524,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,8 tis., 2022 45,4 tis., 2023 86,2 tis., 2024 55,9 tis., 2025 65,3 tis.202141,8 tis.202245,4 tis.202386,2 tis.202455,9 tis.202565,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,3 tis. € 24,9 tis. €
2024 55,9 tis. € -400 €
2023 86,2 tis. € 3,0 tis. €
2022 45,4 tis. € -7,0 tis. €
2021 41,8 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,4 tis. €
  • Záväzky27,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STATIK.SK spol. s r. o. v konkurze?

STATIK.SK spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STATIK.SK spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STATIK.SK spol. s r. o. tržby 65,3 tis. €.

Je firma STATIK.SK spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STATIK.SK spol. s r. o. dosiahla zisk 24,9 tis. €.

Je STATIK.SK spol. s r. o. platiteľom DPH?

STATIK.SK spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STATIK.SK spol. s r. o. sídli?

STATIK.SK spol. s r. o. má sídlo na adrese Partizánska 315/10, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026