LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45323925
DIČ: 2022945562
IČ DPH: SK2022945562
Osadná 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osadná 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 29. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 7. 2022
Spisová značka: Sro/62244/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľudmila Lenárová od 29. 12. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 6,8 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 73,7 tis. €.

73,7 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
64,8 tis. €
Aktíva
42,0 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 5,8 tis., 2023 −5,6 tis., 2024 6,8 tis., 2025 6,8 tis.20214,2 tis.20225,8 tis.2023−5,6 tis.20246,8 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,0 tis., 2022 85,3 tis., 2023 87,9 tis., 2024 104,4 tis., 2025 73,7 tis.202165,0 tis.202285,3 tis.202387,9 tis.2024104,4 tis.202573,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,7 tis. € 6,8 tis. €
2024 104,4 tis. € 6,8 tis. €
2023 87,9 tis. € -5,6 tis. €
2022 85,3 tis. € 5,8 tis. €
2021 65,0 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,0 tis. €
  • Záväzky22,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. v konkurze?

LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. tržby 73,7 tis. €.

Je firma LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Je LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. platiteľom DPH?

LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. sídli?

LE MONDE PRODUCTIONS, s. r. o. má sídlo na adrese Osadná 2, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026