Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45317917
DIČ: 2022947927
IČ DPH: SK2022947927
Malý trh 2/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malý trh 2/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 12. 1. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/62437/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely Jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) aiebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Lindák od 28. 10. 2013
    konateľ
  • Pure Energy, a. s. od 17. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 192,3 tis. €.

192,3 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Strata
153,0 tis. €
Aktíva
6,8 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 7,3 tis., 2023 −3,6 tis., 2024 3,8 tis., 2025 −8,4 tis.20211,6 tis.20227,3 tis.2023−3,6 tis.20243,8 tis.2025−8,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 332,8 tis., 2022 210,4 tis., 2023 196,6 tis., 2024 183,5 tis., 2025 192,3 tis.2021332,8 tis.2022210,4 tis.2023196,6 tis.2024183,5 tis.2025192,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 192,3 tis. € -8,4 tis. €
2024 183,5 tis. € 3,8 tis. €
2023 196,6 tis. € -3,6 tis. €
2022 210,4 tis. € 7,3 tis. €
2021 332,8 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,8 tis. €
  • Záväzky146,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. v konkurze?

Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. tržby 192,3 tis. €.

Je firma Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. vykázala stratu 8,4 tis. €.

Je Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. platiteľom DPH?

Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. sídli?

Pure Energy Dolná Strehová II, s. r. o. má sídlo na adrese Malý trh 2/A, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026