RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45313008
DIČ: 2022951832
IČ DPH: SK2022951832
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 31. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2010
Spisová značka: Sro/80507/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 73,7 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 253,7 tis. €.

253,7 tis. €
Tržby
73,7 tis. €
Strata
253,7 tis. €
Celkové výnosy
756,6 tis. €
Aktíva
-10,6 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
37,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,2 tis., 2022 −66,0 tis., 2023 18,4 tis., 2024 10,4 tis., 2025 −73,7 tis.202163,2 tis.2022−66,0 tis.202318,4 tis.202410,4 tis.2025−73,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 414,1 tis., 2022 279,8 tis., 2023 265,0 tis., 2024 271,6 tis., 2025 253,7 tis.2021414,1 tis.2022279,8 tis.2023265,0 tis.2024271,6 tis.2025253,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 253,7 tis. € -73,7 tis. €
2024 271,6 tis. € 10,4 tis. €
2023 265,0 tis. € 18,4 tis. €
2022 279,8 tis. € -66,0 tis. €
2021 414,1 tis. € 63,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok708,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,7 tis. €
  • Finančné účty11,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-73,7 tis. €
  • Rezervy52,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky646,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. tržby 253,7 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. vykázala stratu 73,7 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. sídli?

RENERGIE Solárny park Gomboš s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026