EURO-VALVE Košice s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45304963
DIČ: 2022928446
IČ DPH: SK2022928446
Myslavská 79, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Myslavská 79, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 11. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2010
Spisová značka: Sro/24725/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; administratívne služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Zemková od 10. 9. 2026
    konateľ
  • Monika Zemková od 11. 12. 2009
    konateľspoločník
  • Peter Gyárfás od 10. 9. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EURO-VALVE Košice s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 368,2 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 3,7 mil. €.

3,7 mil. €
Tržby
368,2 tis. €
Zisk
3,7 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
642,9 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
17,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 187,3 tis., 2022 101,1 tis., 2023 189,6 tis., 2024 341,5 tis., 2025 368,2 tis.2021187,3 tis.2022101,1 tis.2023189,6 tis.2024341,5 tis.2025368,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,7 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,9 mil., 2025 3,7 mil.20212,4 mil.20222,7 mil.20233,2 mil.20243,9 mil.20253,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,7 mil. € 368,2 tis. €
2024 3,9 mil. € 341,5 tis. €
2023 3,2 mil. € 189,6 tis. €
2022 2,7 mil. € 101,1 tis. €
2021 2,4 mil. € 187,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok56,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky66,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty643,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov269,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie368,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EURO-VALVE Košice s.r.o. v konkurze?

EURO-VALVE Košice s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EURO-VALVE Košice s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EURO-VALVE Košice s.r.o. tržby 3,7 mil. €.

Je firma EURO-VALVE Košice s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EURO-VALVE Košice s.r.o. dosiahla zisk 368,2 tis. €.

Je EURO-VALVE Košice s.r.o. platiteľom DPH?

EURO-VALVE Košice s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EURO-VALVE Košice s.r.o. sídli?

EURO-VALVE Košice s.r.o. má sídlo na adrese Myslavská 79, Košice, 040 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026