MyEnergy SPV 16, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45304289
DIČ: 2022940546
IČ DPH: SK2022940546
Votrubova 28, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Votrubova 28, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.22
Dátum vzniku: 18. 12. 2009
DPH: Platiteľ DPH od 25. 8. 2010
Spisová značka: Sro/62118/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Beata Kopecká od 5. 3. 2012
    konateľ
  • Ing. Jana Borguľová od 5. 3. 2012
    konateľ
  • Ing. Roman Kopecký od 10. 9. 2012
    konateľ
  • Apollo Group a.s. od 17. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MyEnergy SPV 16, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 33,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 287,9 tis. €.

287,9 tis. €
Tržby
33,4 tis. €
Zisk
288,5 tis. €
Celkové výnosy
868,7 tis. €
Aktíva
233,2 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
82,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 141,6 tis., 2022 −3,6 tis., 2023 27,1 tis., 2024 26,1 tis., 2025 33,4 tis.2021141,6 tis.2022−3,6 tis.202327,1 tis.202426,1 tis.202533,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 435,9 tis., 2022 292,5 tis., 2023 275,7 tis., 2024 276,3 tis., 2025 287,9 tis.2021435,9 tis.2022292,5 tis.2023275,7 tis.2024276,3 tis.2025287,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 287,9 tis. € 33,4 tis. €
2024 276,3 tis. € 26,1 tis. €
2023 275,7 tis. € 27,1 tis. €
2022 292,5 tis. € -3,6 tis. €
2021 435,9 tis. € 141,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok767,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,7 tis. €
  • Finančné účty93,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie181,6 tis. €
  • Kapitálové fondy18,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,4 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky97,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky84,8 tis. €
  • Bankové úvery452,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MyEnergy SPV 16, s. r. o. v konkurze?

MyEnergy SPV 16, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MyEnergy SPV 16, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MyEnergy SPV 16, s. r. o. tržby 287,9 tis. €.

Je firma MyEnergy SPV 16, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MyEnergy SPV 16, s. r. o. dosiahla zisk 33,4 tis. €.

Je MyEnergy SPV 16, s. r. o. platiteľom DPH?

MyEnergy SPV 16, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MyEnergy SPV 16, s. r. o. sídli?

MyEnergy SPV 16, s. r. o. má sídlo na adrese Votrubova 28, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026