OMNIA INVEST, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45301271
DIČ: 2022929678
IČ DPH: SK2022929678
Tomášikova 30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16280
Dátum vzniku: 25. 11. 1992
Základné imanie: 244,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 2009
Spisová značka: Sro/61746/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekononmických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ing. Tomáš Majer od 4. 12. 2009
    konateľ
  • Mgr. Miriam Krošláková od 4. 12. 2009
    konateľ
  • E.H.C.S. a.s. od 11. 8. 2022
    spoločník
  • OMNIA - ITAZ, a.s. od 25. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OMNIA INVEST, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 355,5 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
355,5 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
16,7 mil. €
Aktíva
3,7 mil. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
26,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −156,3 tis., 2022 2,5 mil., 2023 436,1 tis., 2024 800,1 tis., 2025 355,5 tis.2021−156,3 tis.20222,5 mil.2023436,1 tis.2024800,1 tis.2025355,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 256,9 tis., 2022 23,9 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,8 mil., 2025 3,4 mil.2021256,9 tis.202223,9 mil.20233,2 mil.20243,8 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 355,5 tis. €
2024 3,8 mil. € 800,1 tis. €
2023 3,2 mil. € 436,1 tis. €
2022 23,9 mil. € 2,5 mil. €
2021 256,9 tis. € -156,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky235,8 tis. €
  • Finančné účty628,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie63,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie244,0 tis. €
  • Fondy zo zisku125,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie355,5 tis. €
  • Rezervy64,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky171,9 tis. €
  • Bankové úvery11,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie211 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OMNIA INVEST, s. r. o. v konkurze?

OMNIA INVEST, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OMNIA INVEST, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OMNIA INVEST, s. r. o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma OMNIA INVEST, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OMNIA INVEST, s. r. o. dosiahla zisk 355,5 tis. €.

Je OMNIA INVEST, s. r. o. platiteľom DPH?

OMNIA INVEST, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OMNIA INVEST, s. r. o. sídli?

OMNIA INVEST, s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 30, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026