MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45299188
DIČ: 2022933121
Štefanovičová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefanovičová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.11
Dátum vzniku: 15. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/25712/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Peter Bilik od 15. 12. 2009
    konateľspoločník
  • MOBIL ATAK, s. r. o. od 22. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 21,0 tis. €.

21,0 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Strata
21,0 tis. €
Celkové výnosy
246,4 tis. €
Aktíva
245,7 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
−12,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,2 tis., 2022 13,6 tis., 2023 10,6 tis., 2024 6,9 tis., 2025 −3,2 tis.202114,2 tis.202213,6 tis.202310,6 tis.20246,9 tis.2025−3,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,1 tis., 2022 27,1 tis., 2023 24,9 tis., 2024 22,5 tis., 2025 21,0 tis.202130,1 tis.202227,1 tis.202324,9 tis.202422,5 tis.202521,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,0 tis. € -3,2 tis. €
2024 22,5 tis. € 6,9 tis. €
2023 24,9 tis. € 10,6 tis. €
2022 27,1 tis. € 13,6 tis. €
2021 30,1 tis. € 14,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky11,5 tis. €
  • Finančné účty235,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov243,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky740 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. v konkurze?

MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. tržby 21,0 tis. €.

Je firma MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. vykázala stratu 3,2 tis. €.

Kde firma MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. sídli?

MOBIL ATAK VRABLE, s. r. o. má sídlo na adrese Štefanovičová, 951 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026