Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./

Aktívna spoločnosť
IČO: 45298718
DIČ: 2022956683
IČ DPH: SK2022956683
Partizánska 4101, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 4101, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 30. 1. 2010
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 2. 2010
Spisová značka: Sro/22533/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Špilák od 7. 5. 2019
    konateľ
  • COSMOS TRADING s.r.o. od 31. 8. 2023
    spoločník
  • Calvatis GmbH od 6. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 39,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 900,8 tis. €.

900,8 tis. €
Tržby
39,2 tis. €
Zisk
906,5 tis. €
Celkové výnosy
439,8 tis. €
Aktíva
401,2 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
5,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,8 tis., 2022 522, 2023 43,4 tis., 2024 47,1 tis., 2025 39,2 tis.202119,8 tis.2022522202343,4 tis.202447,1 tis.202539,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 494,7 tis., 2022 632,0 tis., 2023 909,5 tis., 2024 860,1 tis., 2025 900,8 tis.2021494,7 tis.2022632,0 tis.2023909,5 tis.2024860,1 tis.2025900,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 900,8 tis. € 39,2 tis. €
2024 860,1 tis. € 47,1 tis. €
2023 909,5 tis. € 43,4 tis. €
2022 632,0 tis. € 522 €
2021 494,7 tis. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky10,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky269,1 tis. €
  • Finančné účty160,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy4,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov347,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5 €
  • Krátkodobé záväzky38,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ v konkurze?

Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ tržby 900,8 tis. €.

Je firma Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ dosiahla zisk 39,2 tis. €.

Je Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ platiteľom DPH?

Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ sídli?

Calvatis, s.r.o. /skrátene CVT, s.r.o./ má sídlo na adrese Partizánska 4101, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026