IFR Invest, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45296871
DIČ: 2022926114
IČ DPH: SK2022926114
Štúrova 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 1. 12. 2009
Základné imanie: 850,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2009
Spisová značka: Sro/61681/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IFR Invest, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 3,0 mil. € a tržby jej klesli o 71 % na 106,7 tis. €.

106,7 tis. €
Tržby
3,0 mil. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
4,1 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
53,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,3 tis., 2022 −47,4 tis., 2023 215,1 tis., 2024 84,7 tis., 2025 3,0 mil.202142,3 tis.2022−47,4 tis.2023215,1 tis.202484,7 tis.20253,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 188,5 tis., 2022 130,6 tis., 2023 829,2 tis., 2024 367,9 tis., 2025 106,7 tis.2021188,5 tis.2022130,6 tis.2023829,2 tis.2024367,9 tis.2025106,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 106,7 tis. € 3,0 mil. €
2024 367,9 tis. € 84,7 tis. €
2023 829,2 tis. € 215,1 tis. €
2022 130,6 tis. € -47,4 tis. €
2021 188,5 tis. € 42,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok23,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok1,0 mil. €
  • Finančné účty110,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie850,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov222,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,0 mil. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,1 tis. €
  • Bankové úvery55 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IFR Invest, s.r.o. v konkurze?

IFR Invest, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IFR Invest, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IFR Invest, s.r.o. tržby 106,7 tis. €.

Je firma IFR Invest, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IFR Invest, s.r.o. dosiahla zisk 3,0 mil. €.

Je IFR Invest, s.r.o. platiteľom DPH?

IFR Invest, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IFR Invest, s.r.o. sídli?

IFR Invest, s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026