MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45292728
DIČ: 2022927676
Klenová 2, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klenová 2, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 3. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/17346/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jaroslav Nikel od 3. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 55 % na 104,7 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 201,8 tis. €.

201,8 tis. €
Tržby
104,7 tis. €
Zisk
201,8 tis. €
Celkové výnosy
212,2 tis. €
Aktíva
177,8 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
92,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,7 tis., 2022 48,2 tis., 2023 52,9 tis., 2024 67,5 tis., 2025 104,7 tis.202110,7 tis.202248,2 tis.202352,9 tis.202467,5 tis.2025104,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 74,9 tis., 2022 141,5 tis., 2023 176,6 tis., 2024 208,0 tis., 2025 201,8 tis.202174,9 tis.2022141,5 tis.2023176,6 tis.2024208,0 tis.2025201,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 74,9 tis., 2022 141,5 tis., 2023 176,6 tis., 2024 208,0 tis., 2025 201,8 tis.202174,9 tis.2022141,5 tis.2023176,6 tis.2024208,0 tis.2025201,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,8 tis., 2022 15,4 tis., 2023 14,2 tis., 2024 18,4 tis., 2025 28,1 tis.20212,8 tis.202215,4 tis.202314,2 tis.202418,4 tis.202528,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 201,8 tis. € 104,7 tis. €
2024 208,0 tis. € 67,5 tis. €
2023 176,6 tis. € 52,9 tis. €
2022 141,5 tis. € 48,2 tis. €
2021 74,9 tis. € 10,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok21,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,5 tis. €
  • Finančné účty105,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku587 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov67,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie104,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky682 €
  • Krátkodobé záväzky33,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. v konkurze?

MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. tržby 201,8 tis. €.

Je firma MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. dosiahla zisk 104,7 tis. €.

Kde firma MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. sídli?

MUDr. MÁRIA BARANÍKOVÁ s.r.o. má sídlo na adrese Klenová 2, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026