H & V INVESTMENT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45285446
DIČ: 2022953075
IČ DPH: SK2022953075
Krosnianska 19, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krosnianska 19, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62
Dátum vzniku: 1. 3. 2000
Základné imanie: 53,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2010
Spisová značka: Sro/24806/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Henrich Harihovský od 26. 10. 2021
    konateľ
  • Viktória Kočanová od 30. 12. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H & V INVESTMENT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 14 % na 76,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
76,8 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
698,7 tis. €
Aktíva
1,3 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
27,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,5 tis., 2022 9,4 tis., 2023 −17,7 tis., 2024 −67,2 tis., 2025 −76,8 tis.202146,5 tis.20229,4 tis.2023−17,7 tis.2024−67,2 tis.2025−76,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 663,1 tis., 2022 739,3 tis., 2023 884,4 tis., 2024 965,3 tis., 2025 1,0 mil.2021663,1 tis.2022739,3 tis.2023884,4 tis.2024965,3 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € -76,8 tis. €
2024 965,3 tis. € -67,2 tis. €
2023 884,4 tis. € -17,7 tis. €
2022 739,3 tis. € 9,4 tis. €
2021 663,1 tis. € 46,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok504,6 tis. €
  • Zásoby2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky184,1 tis. €
  • Finančné účty2,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie53,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-76,8 tis. €
  • Rezervy531 €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky684,1 tis. €
  • Bankové úvery11,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H & V INVESTMENT, s.r.o. v konkurze?

H & V INVESTMENT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H & V INVESTMENT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H & V INVESTMENT, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma H & V INVESTMENT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H & V INVESTMENT, s.r.o. vykázala stratu 76,8 tis. €.

Je H & V INVESTMENT, s.r.o. platiteľom DPH?

H & V INVESTMENT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H & V INVESTMENT, s.r.o. sídli?

H & V INVESTMENT, s.r.o. má sídlo na adrese Krosnianska 19, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, 040 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026