RENERGIE Solárny park Bory s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45271283
DIČ: 2022934738
IČ DPH: SK2022934738
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.12
Dátum vzniku: 5. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2010
Spisová značka: Sro/61783/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Horváth od 20. 10. 2025
    konateľ
  • Roman Tokarčík od 12. 5. 2015
    konateľ
  • RENERGIE Solárny Park Holding SK I, s. r. o. od 20. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 6,8 tis. € a tržby jej ostali na 326,8 tis. €.

326,8 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
326,8 tis. €
Celkové výnosy
839,6 tis. €
Aktíva
132,6 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
59,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 111,0 tis., 2022 45,4 tis., 2023 49,8 tis., 2024 52,6 tis., 2025 6,8 tis.2021111,0 tis.202245,4 tis.202349,8 tis.202452,6 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 509,3 tis., 2022 338,5 tis., 2023 313,3 tis., 2024 326,1 tis., 2025 326,8 tis.2021509,3 tis.2022338,5 tis.2023313,3 tis.2024326,1 tis.2025326,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 326,8 tis. € 6,8 tis. €
2024 326,1 tis. € 52,6 tis. €
2023 313,3 tis. € 49,8 tis. €
2022 338,5 tis. € 45,4 tis. €
2021 509,3 tis. € 111,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok705,0 tis. €
  • Zásoby77,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,3 tis. €
  • Finančné účty22,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,8 tis. €
  • Rezervy86,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky550,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky53,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. v konkurze?

RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. tržby 326,8 tis. €.

Je firma RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Je RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. platiteľom DPH?

RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. sídli?

RENERGIE Solárny park Bory s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026