R7 invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45253251
DIČ: 2022914564
Chlumeckého 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chlumeckého 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 31. 10. 2009
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/61092/B
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých výrobkov z kovu; opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radoslav Guti od 26. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R7 invest s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 82 % na 5,0 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 44,8 tis. €.

44,8 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
33,7 tis. €
Aktíva
6,7 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 1,8 tis., 2023 1,4 tis., 2024 2,7 tis., 2025 5,0 tis.20212,1 tis.20221,8 tis.20231,4 tis.20242,7 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,2 tis., 2022 43,2 tis., 2023 30,3 tis., 2024 48,2 tis., 2025 44,8 tis.202146,2 tis.202243,2 tis.202330,3 tis.202448,2 tis.202544,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,8 tis. € 5,0 tis. €
2024 48,2 tis. € 2,7 tis. €
2023 30,3 tis. € 1,4 tis. €
2022 43,2 tis. € 1,8 tis. €
2021 46,2 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,7 tis. €
  • Záväzky27,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R7 invest s. r. o. v konkurze?

R7 invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R7 invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R7 invest s. r. o. tržby 44,8 tis. €.

Je firma R7 invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R7 invest s. r. o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Kde firma R7 invest s. r. o. sídli?

R7 invest s. r. o. má sídlo na adrese Chlumeckého 15, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026