factory 1811, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45243247
DIČ: 2022921285
IČ DPH: SK2022921285
Zvončínska ulica 225/29, Suchá nad Parnou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvončínska ulica 225/29, Suchá nad Parnou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46900
Dátum vzniku: 16. 1. 1992
Základné imanie: 1,0 mil. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2010
Spisová značka: C 6908/MSPH
Predmet podnikania: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radovan Klimo od 6. 11. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť factory 1811, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 248 % na 50,5 tis. € a tržby jej narástli o 93 % na 92,6 tis. €.

92,6 tis. €
Tržby
50,5 tis. €
Zisk
47,0 tis. €
Aktíva
32,6 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 4,4 tis., 2023 10,4 tis., 2024 14,5 tis., 2025 50,5 tis.20214,3 tis.20224,4 tis.202310,4 tis.202414,5 tis.202550,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,7 tis., 2022 46,5 tis., 2023 47,4 tis., 2024 47,9 tis., 2025 92,6 tis.202132,7 tis.202246,5 tis.202347,4 tis.202447,9 tis.202592,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,6 tis. € 50,5 tis. €
2024 47,9 tis. € 14,5 tis. €
2023 47,4 tis. € 10,4 tis. €
2022 46,5 tis. € 4,4 tis. €
2021 32,7 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,6 tis. €
  • Záväzky14,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma factory 1811, s.r.o. v konkurze?

factory 1811, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma factory 1811, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala factory 1811, s.r.o. tržby 92,6 tis. €.

Je firma factory 1811, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 factory 1811, s.r.o. dosiahla zisk 50,5 tis. €.

Je factory 1811, s.r.o. platiteľom DPH?

factory 1811, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma factory 1811, s.r.o. sídli?

factory 1811, s.r.o. má sídlo na adrese Zvončínska ulica 225/29, Suchá nad Parnou, 919 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026