TME Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45241791
DIČ: 2022913860
IČ DPH: SK2022913860
Hollého 9021/6, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 9021/6, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.52
Dátum vzniku: 23. 10. 2009
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2009
Spisová značka: Sro/51968/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Agnieszka Maciak od 23. 10. 2009
    konateľ
  • Grzegorz Kobalczyk od 31. 5. 2018
    konateľ
  • TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ od 20. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TME Slovakia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 741,1 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 12,5 mil. €.

12,5 mil. €
Tržby
741,1 tis. €
Zisk
12,5 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
808,8 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
10,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 656,9 tis., 2022 833,7 tis., 2023 802,2 tis., 2024 725,3 tis., 2025 741,1 tis.2021656,9 tis.2022833,7 tis.2023802,2 tis.2024725,3 tis.2025741,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,7 mil., 2022 11,5 mil., 2023 12,1 mil., 2024 11,6 mil., 2025 12,5 mil.20219,7 mil.202211,5 mil.202312,1 mil.202411,6 mil.202512,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,5 mil. € 741,1 tis. €
2024 11,6 mil. € 725,3 tis. €
2023 12,1 mil. € 802,2 tis. €
2022 11,5 mil. € 833,7 tis. €
2021 9,7 mil. € 656,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,5 tis. €
  • Zásoby54 €
  • Krátkodobé pohľadávky462,1 tis. €
  • Finančné účty1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie741,1 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky960,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TME Slovakia, s. r. o. v konkurze?

TME Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TME Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TME Slovakia, s. r. o. tržby 12,5 mil. €.

Je firma TME Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TME Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 741,1 tis. €.

Je TME Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

TME Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TME Slovakia, s. r. o. sídli?

TME Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Hollého 9021/6, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026