MARGARETKA PO, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44987447
DIČ: 2022898691
IČ DPH: SK2022898691
Dúbravská 89, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dúbravská 89, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.91
Dátum vzniku: 17. 10. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 4. 2010
Spisová značka: Sro/22148/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; opracovanie kovu jednoduchým spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Margaréta Mruzová Hugecová od 14. 2. 2023
    konateľ
  • Mgr. Martin Hugec od 17. 10. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARGARETKA PO, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,0 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
7,0 tis. €
Strata
1,2 mil. €
Celkové výnosy
675,8 tis. €
Aktíva
446,2 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,7 tis., 2022 40,9 tis., 2023 129,3 tis., 2024 77,5 tis., 2025 −7,0 tis.202126,7 tis.202240,9 tis.2023129,3 tis.202477,5 tis.2025−7,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 910,8 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,2 mil.2021910,8 tis.20221,0 mil.20231,4 mil.20241,1 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € -7,0 tis. €
2024 1,1 mil. € 77,5 tis. €
2023 1,4 mil. € 129,3 tis. €
2022 1,0 mil. € 40,9 tis. €
2021 910,8 tis. € 26,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,0 tis. €
  • Zásoby545,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,0 tis. €
  • Finančné účty40,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy65,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov382,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,0 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky227,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARGARETKA PO, s. r. o. v konkurze?

MARGARETKA PO, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARGARETKA PO, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARGARETKA PO, s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma MARGARETKA PO, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARGARETKA PO, s. r. o. vykázala stratu 7,0 tis. €.

Je MARGARETKA PO, s. r. o. platiteľom DPH?

MARGARETKA PO, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARGARETKA PO, s. r. o. sídli?

MARGARETKA PO, s. r. o. má sídlo na adrese Dúbravská 89, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026